Wyszukaj
Szukaj
 

MOŻESZ BYĆ PEWIEN, ŻE KUPUJESZ ORYGINALNY PRODUKT

Bezpieczeństwo Twoich zakupów jest naszym priorytetem. Dlatego na PierreRiu.com masz pewność, że produkt, który oglądasz na ekranie przeszedł przynajmniej jedną z możliwych weryfikacji autentyczności przez Eksperta ds. Autentyczności na podstawie:

PierreRiu - męska miara
  • Zdjęć produktu i dodatkowych elementów poświadczających jego pochodzenie (np. dowód zakupu, pudełko, metki, itp.).
    ŻADEN PRODUKT NIE POJAWI SIĘ W SPRZEDAŻY ZANIM NIE PRZEJDZIE WERYFIKACJI
PierreRiu - męska miara
  • Fizycznej weryfikacji produktu, jeśli sprzedający skorzystał z usługi Personal Concierge. Produkty zweryfikowane w ten sposób posiadają certyfikat autentyczności oraz są oznaczone specjalną ikoną.
    PRODUKTY, KTÓRE NIE PRZEJDĄ POMYŚLNIE TEJ WERYFIKACJI NIE POJAWIĄ SIĘ W SPRZEDAŻY.
PierreRiu - męska miara

ZGŁOŚ PODRÓBKĘ, OTRZYMAJ ZWROT PIENIĘDZY

Jeśli po otrzymaniu przesyłki masz jakąkolwiek wątpliwość co do autentyczności produktu – skontaktuj się z nami (masz na to 48h). Gdy odbierzemy Twoje zgłoszenie – poprosimy Cię o odesłanie produktu do nas. Ekspert ds. Autentyczności zweryfikuje produkt osobiście. Jeśli nie będzie oryginalny – zwrócimy Ci pieniądze i pokryjemy koszty przesyłki. W przypadku gdy produkt okaże się autentyczny – sam decydujesz czy chcesz otrzymać go z powrotem, czy wolisz abyśmy wystawili go do sprzedaży na Twoim profilu. Nieuczciwy sprzedawca zostaje zablokowany.

PierreRiu - męska miara

NADAL NIE JESTEŚ PEWIEN? ZAMÓW OSOBISTĄ WERYFIKACJĘ

Jeśli mimo weryfikacji nie jesteś przekonany co do autentyczności produktu, zamów jego osobiste sprawdzenie przez naszego Eksperta, zanim zdecydujesz się na zakup. W tej sytuacji sprzedający wysyła przedmiot do nas, Ekspert sprawdza produkt i jeśli jest autentyczny – wystawia Certyfikat Autentyczności (koszt usługi: 25 euro), a przedmiot wraz z certyfikatem wysyłamy bezpośrednio na Twój adres. W przypadku, gdy produkt okaże się podróbką - zwrócimy Ci koszt usługi.

PierreRiu - męska miara

BĄDŹ WIARYGODNYM SPRZEDAWCĄ

Wystawiając produkt na sprzedaż, pamiętaj o załączeniu wszelkich informacji o jego pochodzeniu. Pomoże to nam zweryfikować jego autentyczność a potencjalnemu kupującemu ułatwią decyzję o jego zakupie. Zapoznaj się z naszym poradnikiem o dodawaniu produktów na PierreRiu.com.