Wyszukaj
Szukaj

PRACA

Cieszymy się, że możliwość rozwoju kariery zawodowej w naszej firmie spotkała się z Twoim zainteresowaniem. W trakcie wypełniania formularza poprosimy o zaznaczenie działu, do którego aplikujesz oraz dołączenie CV w formacie doc, rtf lub pdf. CV można wysłać również na adres: [email protected]

W celu możliwości prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji prosimy o zamieszczenie w CV oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez IT FASHION POLSKA GROUP & PARTNERS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Moliera 2, 00-076 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000797819, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.

AKTUALNIE REKRUTUJEMY

Miejsce pracy: Warszawa

  • Główne zadania:

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta, zgodna ze standardami firmy
  • udzielanie informacji klientom o ofercie sklepu internetowego
  • informowanie o zasadach zakupu, reklamacji, zwrotów, wysyłki oraz ubezpieczenia towaru
  • potwierdzanie statusu zamówienia
  • wyjaśnianie problemów z płatnościami
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów

  • Oczekujemy:

  • doświadczenie w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze klienta min. 2 lata (niezbędne)
  • znajomość obsługi MS Word oraz MS Excel (niezbędne)
  • znajomość języka angielskiego (niezbędne)
  • solidność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • punktualność, uczciwość, samodzielność, komunikatywność, chęć do pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • bardzo ciekawe i rozwojowe stanowisko
  • wykorzystanie potencjału, możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy
  • pracę w dużym i profesjonalnym zespole w centrum Warszawy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • szeroki pakiet socjalny (prywatna opieka zdrowotna, MultiSport)
  • rabaty pracownicze

Praca w samym centrum Warszawy, w dużym i profesjonalnym zespole.

CV prosimy przysyłać za pomocą poniższego formularza lub na adres: [email protected].

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IT Fashion Polska Group & Partners Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Moliera 2 w Warszawie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Dane kontaktowe kandydata

Oświadczenie

* Wyrażenie przez Ciebie tej zgody jest dobrowolne, ale niezbędne dla przesłania formularza oraz CV i ich użycia w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu oraz w CV będzie IT FASHION. Dane są zbierane i będą przetwarzane w celu wynikającym z ww. klauzuli zgody. Masz prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania, a także prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie.